Przejdź do treści
Strażak Sam na Żywo - logo

Postaci

Postać

Strażak Sam

Strażak Sam jest nieustraszonym Strażakiem ratującym życie mieszkańców Pontypandy. Dzięki swojej odwadze pokonuje każdą przeszkodę, aby ocalić swoich przyjaciół. Sam jest również kierowcą Jupitera – najsłynniejszego wozu strażackiego w miasteczku. Głosu postaci udziela Tomasz Błasiak.

 

Postać

Elvis

Elvis jest przyjacielem Strażaka Sama. Wspólnie ratują mieszkańców Pontypandy. Strażak Elvis ma złote serce i zawsze chętnie pomaga mieszkańcom miasteczka. Bycie strażakiem jest jego pasją. Lubi grę na gitarze i słuchanie rock’n’roll’a. Głosu postaci udziela Łukasz Talik.

Postać

Penny

Penny jest jedyną dziewczyną w stacji strażackiej Pontypandy. Strażaczka Penny jest odważna i zachowuje spokój w obliczu nawet najgroźniejszych sytuacji. Ma licencję ratownika oraz kieruje łodzią ratunkową Neptune. Lubi długie wędrówki i wspinaczki górskie. Głosu postaci udziela Milena Staszuk.

Postać

Kapitan Steel

Kapital Steel to Starszy Oficer Straży Pożarnej w Pontypandzie. Dowódca Straży lubi przestrzegać zasad i porządku. Zarządza remizą oraz powiadamia strażaków o misjach ratunkowych. Głosu postaci udziela Stefan Knothe.

Postać

Norman

Norman Price jest powszechnie znanym urwisem miasteczka Pontypandy. Lubi żartować i robić psikusy, przez co często wpada w kłopoty! Jest mądrym chłopcem z niesamowitą wyobraźnią. Jego hobby jest jazda na deskorolce. Głosu postaci udziela Brygida Turowska.

Postać

Bruno Perfecto

Bruno Perfecto jest najznakomitszym magikiem i dyrektorem objazdowego cyrku! Przemierza cały świat wraz ze swoją cyrkową trupą, prezentując niezwykłe sztuczki.

oraz Baletnice z cyrku Bruno Perfecto.

Cyrk